×

K adventní neděli

Vážení a milí rodiče, zákonní zástupci,

jelikož jsme se nemohli zúčastnit tradičního rozsvěcení vánočního stromu v Kamenných Žehrovicích, a s ním spojeného vystoupení dětí základní školy, rozhodli jsme se během distanční výuky nahrát spolu s dětmi dvě vánoční písně.

Jedná se o naše první video, kde je určitě prostor pro zlepšení, nicméně jsem přesvědčena o tom, že svůj účel splnilo. 

Rádi bychom poděkovali všem žákům z I. a II. stupně, kteří na videu spolupracovali, našemu panu technikovi, bez kterého bychom video nemohli vůbec publikovat a velké díky patří rovněž rodičům, kteří své ratolesti připojovali k síti v odpoledních a večerních hodinách, abychom video mohli dokončit.

Přejeme Vám krásnou adventní neděli a příjemný večer!

Pozn: Od všech zákonných zástupců jsme obdrželi písemný souhlas týkající se publikace videa na webových stránkách školy. Dne 20.12.2020 bude video z youtube odstraněno. V případě zájmu můžeme zaslat mp3 nahrávky.

Video číslo jedna: Byla cesta, byla ušlapaná https://youtu.be/XYkB8i8MbmE

Kdo: náhodné seskupení žáků z I. a II. stupně napříč ročníky, kytara: Míša K., Matouš K, paní učitelka Mikovcová, koordinace: paní učitelka Skrovná

Video číslo dvě: V jeslích dítě spinká https://youtu.be/2NVOVGCEAgo

Kdo: náhodné seskupení žáků z I. a II. stupně napříč ročníky, kytara: paní učitelka Mikovcová, koordinace: paní učitelka Skrovná

© Copyright ZŠ Kamenné Žehrovice | created by dr-abe.cz